daaaaaaaaa

Jurajskie miasto

JURASSIC CITY
JURAJSKIE MIASTO

 

Chaos, sieka i spontan! Cholera ludzie, ten kto wymyślił scenariusz do tego filmu powinien skończyć z faszerowaniem się środkami na przeczyszczenie i przejść przymusowy odwyk, bo fabuła jest nietęga i ledwo trzyma się kupy.

W więzieniu, w którego podziemiach przebywa nie pasująca do tego miejsca, wojskowa ciężarówka dzieją się rzeczy niestworzone! Otóż wewnątrz niej znajduje się dziwaczny ładunek w postaci trzech…ekhm… velociraptorów, które wydostają się z zamknięcia i wpadają w szał żerowania zabijając co tylko mogą.

Traf chce że trzy siostry z bractwa, dwóch żuli, świruska widząca króliczki, mamuśka z młódką do ciupciania, strażnik więzienny oraz skazany na śmierć morderca i gwałciciel muszą przebić się przez całe więzienie, by wydostać się na zewnątrz. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie jeden szkopuł… spójrzcie na zdjęcie i na to co zakreśliłem.

Gość od scenografii chyba nie spodziewał się, że będzie to widoczne na kamerze. W każdym razie mogli po prostu się odwrócić i wyjść, ale zamiast tego po kolei byli zjadani przez bardzo słabo animowane dinozaury.

Jakim cudem ekscentryczny miliarder wszedł w ich posiadanie ? Wyhodował je? Wymodlił u Allaha w zamian za meczet? Cholera to wie, bo nic nie
jest wyjaśnione, a motywacja zdrajcy który wypuścił żywe skamieliny na wolność jest iście idiotyczna. Z resztą jak cały ten film.

Czy to oznacza że produkcja ta jest szmirą? Aż tak to nie, bo pomimo wielu niedociągnięć, głupich akcji, złych efektów specjalnych, logicznych wpadek i słabej gry aktorskiej ogląda się to naprawdę nieźle! Serio gadam.

Nie wiem jak to się autorom udało, ale pomimo sporej ilości minusów ja jestem „na tak”.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

 

2 komentarzy

Dodaj komentarz