ttttttttttttttt

Mech: Próba ludzkości

MECH: HUMAN TRIALS
MECH: PRÓBA LUDZKOŚCI

 

Twarde narkotyki są złe, pamiętajcie o tym ludziska. Przez ich zgubny wpływ ludzie wkładają twarze w mrowisko, myśląc że są mrówkojadami, podsmażają czajnik na patelni czy też łamią sobie kolana tańcząc w rytm pracującej na ulicy glebogryzarki.

Facet, który gra pierwsze skrzypce w tym krótkometrażowym filmie z pod znaku układu scalonego, chce poprawić swoją siłę, szybkość i inne parametry fizyczne, które zapewne mają służyć mu do poprawienia jego statusu społecznego.

t

By zyskać szacun na dzielni, typek przyjmuje wspomagacz, który faktycznie zwiększa jego tężyznę fizyczną, ale po jakimś czasie, z jego ciałem zaczynają się dziać arcyciekawe rzeczy, które jednocześnie wprawiają go w przerażenie. Z resztą, obczajcie plakat, to zakumacie o co mi chodzi.

Wpadając w panikę, ale jednocześnie zachowując zdumiewającą jasność umysłu stara się skontaktować z dilerem, od którego kupował tytułowego „Mecha” i dowiedzieć się co dzieje się z jego organizmem oraz co ważniejsze, wykombinować jak cofnąć przerażający proces.

tt

Niestety, właśnie w tym momencie zaspoilerowałem wam całą fabułę tego trwającego ponad pięć minut filmiku i po przeczytaniu tej recenzji nic was już nie zaskoczy. Dzieło to polecił mi brachol, którego nauczyłem się uważnie słuchać, odkąd bezczelnie olałem kilka jego cennych propozycji… sorka brat.

W każdym razie, jest naprawdę nieźle i choć miałem lekką nadzieję na trochę więcej cyborgizacyjnych tricków oraz bebechów, to każdy fan science fiction powinien wygospodarować chwilkę i przyjrzeć się tej produkcji.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Dodaj komentarz