5piw

Straszna kaseta znaleziona w Chorwacji

CREEPY TAPE FOUND IN CHROATIA
STRASZNA KASETA ZNALEZIONA W CHORWACJI

 

Może tego o mnie nie wiecie, ale jestem człowiekiem strachliwym i dzieckiem będąc bałem się wszystkiego, począwszy od kandyzowanych owoców na potworach z głębin kończąc.

Nie wiem czy na ów stan miały wpływ jakieś wydarzenia dziejące się na przydomowym podwórku , ale faktem jest że… no dobra jak zwykle podkolorowałem wstęp do recenzji, żeby nie powiedzieć, że cały jest zełgany.

Nie wiem po prostu jak wgryźć się w ten krótki film, do którego musiałem nawet robić plakat. Wiem, wiem jest czadowy.

Sama produkcja trwa kilka minut i przedstawia historię dwóch chłopaków z Chorwacji, którzy bawiąc się kamerką nagrywają faceta, która prawdopodobnie szcza pod drzewem.

Też tak kiedyś robiłem, także rozumiem ich zainteresowanie.

Niestety dziwaczny facet w krótkich spodenkach i torbą na głowie nie daje im spokoju podążając za nimi jak giboczący się na kulasach cień.

Oni mają zaciesz, ale w końcu sytuacja ich nudzi i idą zobaczyć się z mieszkającą w akademiku panienką. Nigdy jednak do niej nie docierają, bo znikają w tajemniczych okolicznościach.

Sam się sobie dziwię, że chce mi się to recenzować, bo choć trwa jedynie kilka minut nie ma w tym absolutnie niczego interesującego.

Twórcom filmiku nie chciało się zainwestować w nic, co choć minimalnie podniosłoby prestiż tej produkcji i pewnie byliby srogo zdziwieni faktem, że komukolwiek chce się to recenzować.

Nie zmienimy jednak faktu, że recka jest, a film nie nadaje się do kompletnie niczego. Chyba że sami nakręciliście coś gównianego i chcecie sobie poprawić humor.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Brak komentarzy

Dodaj komentarz