A_Cadaver_Christmas_2011_Movie_Poster_2_ziygn_movieposters101com

Trupie święta


CADAVER CHRISTMAS – TRUPIE ŚWIĘTA

Pomyśleć można by, że podczas świąt bożego narodzenia jedynie karpie zagrożone są eksterminacją i wpałaszowaniem przez łaknących odrobiny tradycji homo sapiens. 
Tu jednak mamy do czynienia ze zgoła czymś innym, ponieważ kilka ciekawych postaci stanie do walki z nieumarłymi, którzy z wdziękiem i gracją waszego recenzenta (ostatnia impreza) człapią jak pokurwieni szukając świeżego mięska.
Bohaterami spektaklu są takie ciekawe postacie jak sprzątacz uzbrojony w mopa, eks policjant, który przypadkowo zabił swoją psią partnerkę, wiecznie najebany smęciarz – farciarz, właściciel baru czy zawołany zoofil zakochany w owcy imieniem Betsy, który w sytuacjach krytycznych (znaczy każdej) porucha nawet dotknięte zaawansowanym rozkładem zwłoki.
 Większość scen walki/rozkmin/głupawych akcji dzieje się w wydziale nauk ścisłych, w którym masowo pojawiają się żywe trupy.
Na szczęście ich głowy pękają niczym dojrzałe mango po kontakcie z agresywnym mopem czy też rozbryzgują się potraktowane strzałem ze strzelby.
Głupawych, choć niezbyt wyrafinowanych scen jest tu sporo, ilość juchy stoi na średnim poziomie ale co naprawdę ważne, film nie nudzi i jest idealną odskocznią od przygód pewnego Kevina, którą możecie zapodać swojej rodzince w nudne, sztampowe święta.
Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=sw7oG0kPsls
Werdykt:

3 komentarzy

Dodaj komentarz