zombie_ass_toilet_of_the_dead_xlg

Tyłek zombie: Toaleta żywych trupówZOMBIE ASS: TOILET OF THE DEAD

TYŁEK ZOMBIE: TOALETA ŻYWYCH TRUPÓW

Nim sięgniecie po ten film, koniecznie zaopatrzcie się w woreczek na wymioty i jakiś odświeżacz do powietrza.

Jego atmosfera jest bowiem tak dusza i nieprzyjazna, że przeciążenie psychicznie towarzyszące oglądaniu tej produkcji może zaszkodzić wam i osobom w waszym otoczeniu.

Gotowi na trochę ciekawostek? Jedziemy!


Naukowiec będący fanatykiem amatorskiego boksu łomocze zombiaki po nerach, dziewczyna pragnąca zostać supermodelką pożera wyciągniętego z pstrąga tasiemca, by nie musieć się głodzić, a banda dzieciaków walczy z rzucającymi odchodami nieumarłymi.
Fascynujące! W filmie zobaczymy takie ciekawostki jak unurzaną w gównie rękę truposza, sprzedającą klapsy na nagi tyłek wypróżniającej się kobitki, odbytniczy „plecak odrzutowy”, potworne robale przewiercające się przez odbyt czy zmutowaną dziewoję, która poprzez gwałt analny infekuje inną kobietę robakopodobną macką.
Posranych sytuacji jest tu w cholerę więcej (grupowy analny atak ) i choć mógłbym dorzucić jeszcze kilka przykładów, myślę że na tym należy skończyć.
Prezentowane tutaj „dzieło” jest niekończącym się festiwalem pierdów i z pewnością spodoba się ono wszystkim koprofagom oraz miłośnikom kloacznych klimatów.
Mi udało się dotrwać do końca, chociaż w tym samym czasie pałaszowałem obiad, ale pewien jestem, że większość z was wyłączy filmidło po maksymalnie piętnastu minutach.

Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=C-KLTELNzLA

Werdykt:

Brak komentarzy

Dodaj komentarz